Přihlášení studenta
Přihlášení | Registrace

Program pro studenty

Baví tě geografie? Chceš poznávat svět kolem sebe a porozumět příčinám současného stavu, i důsledkům dění, které probíhá ve tvém okolí i ve světě? Pak je právě pro tebe připraven program pro studenty.

Korespondenční seminář

Pro studenty posledních dvou ročníků středních škol je nově od tohoto školního roku připraven zajímavý korespondenční seminář, díky kterému mohou získat věcné ceny s geografickou tematikou a především požádat o prominutí přijímacích zkoušek na bakalářské obory geografického zaměření na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

Více informací o semináři naleznete zde.

Středoškolská odborná činnost

Jsi-li studentem střední školy a baví tě geografie, pak je nejlepší spojit zajímavé s užitečným a zúčastnit se Středoškolské odborné činnosti. V průběhu jejího řešení se ti podaří hlouběji proniknout do vybraného geografického problému, vyzkoušíš si, jakým způsobem pracují geografové v praxi a navíc, pokud budeš úspěšný, budeš moci studovat Přírodovědeckou fakultu UK v Praze bez nutnosti skládat přijímací zkoušky. Samozřejmě ti nabízíme pomoc, jak při výběru tématu práce, tak také při jejím zpracování – a to jak v podobě vedení práce, konzultací či výpomocí s potřebnou technikou pro výzkum. 

Klikni pro další informace.