Přihlášení studenta
Přihlášení | Registrace

Program pro studenty

Baví tě geografie? Chceš poznávat svět kolem sebe a porozumět příčinám současného stavu, i důsledkům dění, které probíhá ve tvém okolí i ve světě? Pak je právě pro tebe připraven program pro studenty.

Korespondenční seminář

Pro studenty posledních dvou ročníků středních škol je připraven zajímavý korespondenční seminář, díky kterému mohou získat věcné ceny s geografickou tematikou a především požádat o prominutí přijímacích zkoušek na bakalářské obory geografického zaměření na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

Více informací o semináři naleznete zde.

Středoškolská odborná činnost

Jsi-li studentem střední školy a baví tě geografie, pak je nejlepší spojit zajímavé s užitečným a zúčastnit se Středoškolské odborné činnosti. V průběhu jejího řešení se ti podaří hlouběji proniknout do vybraného geografického problému, vyzkoušíš si, jakým způsobem pracují geografové v praxi a navíc, pokud budeš úspěšný, budeš moci studovat Přírodovědeckou fakultu UK bez nutnosti skládat přijímací zkoušky. Samozřejmě ti nabízíme pomoc, jak při výběru tématu práce, tak také při jejím zpracování – a to jak v podobě vedení práce, konzultací či výpomocí s potřebnou technikou pro výzkum. 

Klikni pro další informace.